Home Home Nieuws Nieuws Agenda Agenda Over Frédérique Over Frédérique Muziek Muziek Gastenboek Gastenboek Webwinkel Webwinkel Contact & Credits Contact & Credits Links Links
On the road September 2017 vr 29 AMEN Cultureel café de Amer Oktober 2017 ma 2 OUD ZUILEN Parel van Zuilen vr 6 ST. JOOSLAND De wegwijzer do 12 HELLEVOETSLUIS Theater Twee Hondjes www.theatertweehondjes.nl za 14 TILBURG Theaters Tilburg (schouwburg) www.theaterstilburg.nl vr 20 WAGENINGEN Junushoff www.junushoff.nl za 21 DEN BOSCH Theater aan de Parade www.theateraandeparade.nl vr 27 ZAANDAM Zaantheater www.zaantheater.nl za 28 ENSCHEDE De Kleine Willem www.wilminktheater.nl November 2017 vr 3 ROTTERDAM oude Luxor Theater www.luxortheater.nl zo 5 AMSTERDAM De Kleine Komedie www.dekleinekomedie.nl vr 10 FRANEKER Theater de Koornbeurs www.theaterdekoornbeurs.nl za 11 AUSTERLITZ Beauforthuis 20.15 www.beauforthuis.nl vr 17 IJMUIDEN Stadsschouwburg Velsen www.stadsschouwburgvelsen.nl za 18 HOORN Schouwburg / Congrescentrum Het Park www.hetpark.nl zo 19 AMSTERDAM De roode bioscoop do 23 BARENDRECHT Theater het Kruispunt www.theaterhetkruispunt.nl vr 24 GOUDA De Goudse Schouwburg www.goudseschouwburg.nl za 25 GOIRLE Cultureel Centrum Jan van Besouw www.janvanbesouw.nl wo 29 HOOFDDORP Schouwburg De Meerse www.demeerse.nl December 2017 vr 1 KAMPEN Stadsgehoorzaal Kampen www.stadsgehoorzaalkampen.nl za 2 SOMEREN Soc.Cult.Centr. De Ruchte www.deruchte.nl do 7 HAARLEM Philharmonie Haarlem www.theater-haarlem.nl vr 8 BUSSUM Spant! www.spant.org zo 10 ALMERE Kunstlinie Almere Flevoland www.schouwburgalmere.nl vr 15 VEENDAM Cultuurcentrum van Beresteyn www.vanberesteyn.nl ma 18 UTRECHT De Blauwe Zaal www.stadsschouwburg-utrecht.nl wo 20 AMSTERDAM De Meervaart www.meervaart.nl